Edukira zuzenean juan

Irakasleria

HAUR HEZKUNTZA

HH2 Miren Bermudez Alza: mbermudez@egiluzetaldea.eus

HH3 Amaia Martín Iriondo: amartini@egiluzetaldea.eus

HH4 Leire Gajate Tena/ Ane Pedrera Durán:  lgajate@egiluzetaldea.eus 

                                                   apredera@egiluzetaldea.eus

HH5 Marisa Álvarez Fernández: malvarez@egiluzetaldea.eus

 

LEHEN HEZKUNTZA

LH1 Nagore Urtizberea Peluaga: nurtizberea@egiluzetaldea.eus

LH2 Josune Babce Aguirresarobe: jbabace@egiluzetaldea.eus

LH3 Elaia García Dorronsoro: egarciad@egiluzetaldea.eus

LH4 Itziar Olaizola Echeveste: iolaizola@egiluzetaldea.eus

LH5 Enara Ibargoyen González: eibargoyen@egiluzetaldea.eus

LH6 Inés Zabalegui Expósito: izabalegui@egiluzetaldea.eus

 

BIGARREN HEZKUNTZA

DBH1 Mikel Guerrero Danena: mguerrero@egiluzetaldea.eus

         Itxaso Larrauri Ugarte: ilarrauri@egiluzetaldea.eus

DBH2 David Belver Pinedo: dbelver@egiluzetaldea.eus

         Julen Apodaca Ibarguren: japodaca@egiluzetaldea.eus

DBH3 A Jesus Orbegozo Ibarguren: jorbegozo@egiluzetaldea.eus

DBH3 B Begoña Uriarte Barrutia: buriarte@egiluzetaldea.eus

DBH4 Irene manjarrés Rasero: imanjarres@egiluzetaldea.eus

         Jon Arrieta Arce: jarruti@egiluzetaldea.eus

   

BESTE IRAKASLEAK:

Amaya Bidegain Folgado: abidegain@egiluzetaldea.eus

Cristina Jareño Ganzarain: cjareno@egiluzetaldea.eus

Blanca Manzares Elías: bmanzanares@egiluzetaldea.eus

PARTEKATU

Laguntzaileak

Laguntzaileak

Onarpenak

Jarri gurekin harremanetan edozein zalantza argitzeko